تبلیغات
جوانرود سیتی

جوانرود سیتی
 
قالب وبلاگ
نویسندگان
‏‎

هرکسی مخالف ماست! محارب الله است!
متاسفانه درطول تاریخ بشریت بسیاری از مستکبرین دچار مرض تکبروخودبزرگ بینی شده اند،به طو...ری که ادعای خدایی می کنند وتصور می کنند،همه باید سرتعظیم دربرابرشان فرود آورند.
حکومت های به نام!!!اسلامی نیز با نام"دین"دچاراین خودبزرگ بینی شده اند و مخالفین خود را مخالف الله می دانند،درصورتی که مثلاًکسی ولایت فقیه ویا حکومت پادشاهی ریاض را قبول نداشته باشد ویا ازمذهب تشیع به فکر دیگری گرویده شود،مرتد،مخالف خدا و محارب با الله معرفی می شود و حکم اعدام او صادر می شود.

درقرآن کریم می خوانیم که خداوند به مسلمانان مژده می دهد در صورت تحقیق وانتخاب یک مسیر وبرداشت ازدین،صاحبان خرد واهل هدایت شناخته می شوند، فَبَشِّرْ عِبَادِالَّذِینَ یَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَیَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُولَئِكَ الَّذِینَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُولَئِكَ هُمْ أُولُو الْأَلْبَابِ،متأسفانه احترام به تحقیق و رأی دیگران و درجهت مخالفت با دمکراسی اسلامی،جوامع امروزی بخصوص جوامع اسلامی! انتقاد،تغییر فکر و مسیر،انتخاب بهترین مسیر به زعم خود(بیننا وبین الله)،گناه و عامل ارتداد است و افرادی با چنین فکری را منحرف می دانند،تنها دلیل قتل و کشتار این افراد عدم قبول فکرهای قدیمی و موجودوحاکم و یا حاکمان است که به مردم اجازه نمی دهند فکر کنند وبلکه باید به هر شیوه ای فکرآنها برمردم تحمیل شود.

خداوند به صراحت می فرماید: وَمَنْ یَرْتَدِدْ مِنْكُمْ عَنْ دِینِهِ فَیَمُتْ وَهُوَ كَافِرٌ فَأُولَئِكَ حَبِطَتْ أَعْمَالُهُمْ فِی الدُّنْیَا وَالْآخِرَةِ وَأُولَئِكَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ،در این آیه به وضوح مشخص است اگر کسی از دین خود برگردد و ادامه ی این ارتداد تا زمانی باشد که فوت کند،تنها صاحب خسران دردنیا و قیامت همین شخص است و عواقب ارتداد را نزد خداوند باید قبول کند،درهیچ جای قرآن دستوری نیامده است چنین افرادی را به قتل برسانند،چون ایمان و کفر افراد یک مسئله ی کاملا غیبی است و احتمال ایمان و کفر افراد در هر زمانی محتمل است،واین مسئله تنها درحیطه ی علم خداوند است،پس حق نداریم با افرادی که مسیر جدیدی را انتخاب می کنند برخورد کنیم.

حال باید سوالی مطرح می شود،در کشورهای به نام اسلامی به خصوص در جمهوری اسلامی! ایران برخورد با تفکر مردم و قتل واعدام مخالفین،به دلیل قبول نکردن تفکر حاکمیت،با کدام استدلال قرآنی عامل اخراج،منع تحصیل وتدریس و یا کشتار می شود؟آیا این نوع برخوردها جفا به نسبت دین مبین و پاک و انسان دوست "اسلام" نیست؟


[ جمعه 11 مهر 1393 ] [ 02:11 ب.ظ ] [ اکبر عبدی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
Pichak go Up

Online User

تعبیر خواب آنلاین