جوانرود سیتی
 
قالب وبلاگ
نویسندگان

۱- غم مخور: چون پروردگارت آمرزگار وتوبه پذیر است. ۲- غم مخور: همه چیز به تقدیر وقضایی الهی بستگی دارد. ۳- غم مخور: همواره و در هر كجا خدا را یاد كن. ۴- غم مخور: و از رحمت الله «ج» نااُمید مباش. ۵- غم مخور: هر كس را كه به تو بدی كرده او را ببخش. ۶- غم مخور: همیشه منتظربرطرف شدن رنج واندوه باش. ۷- غم مخور: ناراحتی و اندوه را دور بی انداز. ۸- غم مخور: از سرزنش ، سرزنشكننده گان . ۹- غم مخور: از تنگی و كمی روزی. ۱۰- غم مخور: از انتقادات حسودان و نادانان . ۱۱- غم مخور: به اتفاقات احتمالی و نگران هم مباش. ۱۲- غم مخور: كه دشمنت شاد میشود. ۱۳- غم مخور: چرا كه تو به خدا ایمان داری. ۱۴- غم مخور: زیرا غم خوردن راه بدبختی و شقاوت است. ۱۵- غم مخور: چون زندگی ارزش غم خوردن را ندارد. ۱۶- غم مخور: آنچه راكه خدا برایت انتخاب كرده برگزین. ۱۷- غم مخور: ای مسلمان چون فرشتگان برایت طلب آمرزش مینمایند. ۱۸- غم مخور: از فقر و تنگدستی چون سلامتی وعافیت را بدنبال دارد. ۱۹- غم مخور:وارزش چیزی راكه برآن غم می خوری بدانكه آیاارزش غم خوردن راداردیا نه . ۲۰- غم مخور: با شنیدن سخن زشت چرا كه حسادت و كینه زیادی را بدنبال دارد. ۲۱- غم مخور: سعی كن با نیكی كردن به دیگران از خود نامی به یادگار بگذاری . ۲۲- غم مخور: چرا كه غم و اندوه جسم و توانت را ضیعف میگرداند. ۲۳- غم مخور: چون دیروز غم و اندوه را تجربه كردی و هیچ سودیبه تو نرساند. ۲۴- غم مخور: زیرا خدا در مقابل یكنیكی تو ، ده نیكی به تو پاداشمیدهد. ۲۵- غم مخور: چون تو از پرچمداران توحید و حاملان دین الهی و از اهل قبله هستی. ۲۶- غم مخور: چون محبت خداوند«ج» و حضرت محمد مصطفی«ص» را در دل داری. ۲۷- غم مخور: بیماریت دفع میگرددو گناهت بخشیده خواهد شد. ۲۸- غم مخور: چون تقدیر الهی همین بوده و دفتر تقدیر بسته شده است. ۲۹- غم مخور: چون مگر میشود با غم خوردن روزگار را متوقف كرد. ۳۰- غم مخور: چرا كه خدا زمین و آنچه در آن است برای راحتی تو آفریده است. ۳۱- غم مخور: و به كثرت از پروردگارت آمرزش بخواه ، بدون شك كه پروردگارت آمرزنده و نهایت مهربان است. ۳۲- غم مخور: بخاطر آنچه از دستت رفته ، تو هنوز نعمت های زیادی داری. ۳۳- غم مخور: چرا كه شكیبایی در برابر ناخوشیها و تحمل سختیها ، راه سعادت و رستگاری و موفقیت است. ۳۴- غم مخور: چرا كه زندگی كوتاهتر از آنست كه تصور میكنی. ۳۵- غم مخور: تو خوشبخت هستی ، خوشبختی را در درون خود بجوی و جستجوی كن نه در اطراف و پیرامونت. ۳۶- غم مخور: بر تاًَخیر روزی ، چون زمان مشخصی دارد.


[ یکشنبه 1 آذر 1394 ] [ 09:13 ب.ظ ] [ اکبر عبدی ]
دم صبحگاهان، چو گردان سپهر
بر آفاق مگشای جز چشم مهر!

پیام ارزنده و لرزانندهٔ سورهٔ عصر این است که اصل و قاعده در زندگی ما، باختن است و عمر ما دم به دم به تاراج غفلت و معصیت می رود و خرمن زندگانی ما را، آتش زمان در کام اژدهاگونهٔ خویش فرو می بلعد و استثنایند آنان که از رودخانهٔ شتابندهٔ زندگانی، گوهر نجات جاودانی بربایند! آیا آن که آتش در خرمن خویش می بیند، فرصت ارزیابی هنری یا دلکش بودن محتوا و آهنگ هشدارها را دارد؟! یا دستپاچگی و پریشانی ناشی از درک جدّیت خطر، توش و هوشش را ربوده و نالان و افتان و خیزان در تدارک چاره و نجات سرمایه است؟!
ذِکر، نام دیگری است برای هوشیاری مستمر و متمرکز کردن التفات برای مصون ماندن از حملهٔ دشمنی است که از هر سو در کمین عمر ماست! آسودگی و بی خیالی در موقعیت های خطرناک، نعمت نیست؛ بلکه جریمهٔ بی خبری و ناقوس هراس انگیز اسارت در چنگال دشمنی است که شانس بهره مندی از لبخندش، مخصوص دود ناپایداری است که از خاموشی شمع وجود ما بر می خیزد! مگر نه این که آن حکیم دنیاشناس (ص) می فرمود اگر آنچه را من می دانم شما می دانستید، بیشتر گریان و کمتر خندان می بودید؟!
اکنون که باقراری از بی خبری و نشان باخبری، بی قراری است، پس بیایید بی قرار باشیم...زیرا بی قراری نوید برخورداری از نوازش است، نه آیا مهر و نوازش مادران و مربّیان، سهم کودکی است که بی قرار و گریان است؟!


[ یکشنبه 1 آذر 1394 ] [ 08:54 ب.ظ ] [ اکبر عبدی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
Pichak go Up

Online User

تعبیر خواب آنلاین
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic